ul. Tyniecka 39

30-323 Kraków

Obserwuj nas

Kontakt Ziemia Boga

Kontakt

Adres

Adres Ziemia Boga

sebastian.feduniak.zb@gmail.com

Facebook Ziemia Boga
Youtube Ziemia Boga

ks. Dariusz Porzucek SDB

Duszpasterz

Ziemia Boga

Ziemia Boga - wspólnota salezjańska

Kapłan od 25ciu lat. Z Ziemią Boga związany od 2013 roku. Salezjanin, kierujący Biblioteką Wyższego Seminarium Duchownego Towarzystwa Salezjańskiego w Krakowie. Pasjonat kuchni i lecznictwa św. Hildegardy. A przede wszystkim duszpasterz Ziemi Boga, dbający o formację wspólnoty i czuwający nad rozwojem duchowym jej członków oraz ojciec duchowny wielu Ziemian.

Marysia Kargulewicz

Lider

Z Ziemią Boga związana od 2015 roku. Lider Ziemi Boga od 2019 roku. Z wykształcenia animator społeczno – kulturowy. Z praktyki nauczyciel dzieci w przedszkolu oraz aktorka sceny kabaretowej. Jako lider wspólnoty, przy współpracy z osobami odpowiedzialnymi, rozeznaje kierunek działań poszczególnych diakonii oraz wyznacza zadania wspólnoty, a także dba o ich organizację. Czuwa nad funkcjonowaniem Ziemi Boga "w ogóle". Twierdzi, że do wspólnoty przyciągnął ją ksiądz Bosco, by uczyła się dawać Boga ludziom w radości życia.

Emilia Sukiennik

Współlider

Związana z Ziemią Boga od trzech lat. Dzięki uczestnictwie we wspólnocie stale rozwija się i odkrywa nowe pasje. Jej aktywność potwierdza pełnienie odpowiedzialności za diakonie ciasteczkową w ubiegłym roku – 2019. Dzisiaj pełni rolę współlidera. Swoją postawą oraz dobrym słowem okazuje pomoc liderowi w rozeznawaniu bieżących spraw oraz w podejmowaniu decyzji. Wspólnota daje jej dużo radości, chęci do działania oraz podejmowania wyzwań. To w niej nawiązała przyjacielskie relacje, które pomogły jej odkryć samą siebie oraz jeszcze bardziej zbliżyć się do Boga.