Z Ziemią Boga związana od 2016 roku. Począwszy od posługi w diakonii ciasteczkowej poprzez bycie odpowiedzialną za diakonię wstawienniczą Pan Bóg przygotowywał ją do podjęcia roli lidera wspólnoty, co nastąpiło w 2021 roku. Z wykształcenia i praktyki - nauczyciel wychowania przedszkolnego. Jako jedna z dwójki liderów, przy współpracy z odpowiedzialnymi, rozeznaje kierunek działań poszczególnych diakonii, wyznacza zadania wspólnoty oraz dba o ich organizację. W życiu, jak i w byciu liderem, mocno przyświecają Jej słowa z Ewangelii według świętego Marka: "Nie bój się, wierz tylko.". Ponadto, w codzienność funkcjonowania Ziemi Boga stara się wnosić pogodę ducha, radość życia oraz gotowość do pomocy innym. 

ul. Tyniecka 39

30-323 Kraków

Obserwuj nas

Kontakt Ziemia Boga

Kontakt

Adres

Adres Ziemia Boga

kontakt@ziemiaboga.pl

Facebook Ziemia Boga
Youtube Ziemia Boga

ks. Mateusz Koziołek SDB

Duszpasterz

Ziemia Boga

Youtube Ziemia Boga
Facebook Ziemia Boga
Ziemia Boga - wspólnota salezjańska

Od 2006 w Zgromadzeniu Salezjańskim, święcenia kapłańskie w 2015 r. Z Ziemią Boga związany od 2012 roku. Salezjanin, rektor Kaplicy NMP Wspomożenia Wiernych na Łosiówce, katecheta w Zespole Szkół Łączności, opiekun wspólnoty Ziemia Boga, spowiednik w seminarium. Kocham życie, ludzi, podróże, góry, moją szosówkę, rolki i każdy kawałek asfaltu, po którym mogę biegać lub jeździć, także zimą na łyżwach. Boję się kupować książek, bo przeczytałbym wszystkie. Fascynuje mnie piękno - film, muzyka i malarstwo. Żałuję, że doba nie ma w sobie więcej niż tylko 24h. Mimo pragnienia bycia wszędzie i podziwiania wszystkiego, kocham bezruch i ciszę przed Najświętszym Sakramentem ze Słowem w dłoni oraz posługę jednania ludzi z Bogiem w sakramencie pojednania. Tę miłość chciałbym zaszczepić we wszystkich.

Dominika Prochownik

Lider

Współliderzy

Z Ziemią Boga związany od września 2015. Ojciec dwójki, a niebawem trójki dzieci. We wspólnocie odnalazł Boga, swoje miejsce na (Z)iemi i ...żonę. Zaangażowany również w diakonię modlitewną Ziemi Boga. W wolnych chwilach biega po górach i uczy się gry na perkusji.

Tomek Karpierz

Joanna Master