Modlitwa wstawiennicza niesie ze sobą wiele łask. Trzeba jednak pamiętać, że nie wiąże się ona z żadnym magicznym spełnianiem życzeń. Jej celem jest oddanie chwały Bogu i zanurzenie w Jego Miłosierdziu życia, problemów i intencji danej osoby. Pan Bóg zawsze odpowiada na modlitwę. On najlepiej wie, co uczynić danej osobie, z jakimi łaskami, w jakim czasie i w jaki sposób do niej przyjść.

 

Zachęcamy również do dzielenia się z nami świadectwem otrzymanych łask: zb.wstawiennicy@gmail.com

kl. Aleksander Ficek SDB

Marcin Kobierski

Osoby odpowiedzialne

 

 

 

 

Prowadzimy także internetową skrzynkę intencji i chętnie pomodlimy się w Twoich intencjach. Jeśli chcesz nam je przekazać, wypełnij poniższy formularz.

Ziemia Boga - wspólnota salezjańska
Facebook Ziemia Boga
Youtube Ziemia Boga

Ziemia Boga

Diakonia Wstawiennicza

Wioleta Łosiniecka

Youtube Ziemia Boga
Facebook Ziemia Boga

kontakt@ziemiaboga.pl

Adres Ziemia Boga

Adres

Kontakt

Kontakt Ziemia Boga

Obserwuj nas

ul. Tyniecka 39

30-323 Kraków

Diakonia modlitwy wstawienniczej gromadzi ludzi, którzy odkrywają na drodze swojego życia duchowego szczególne pragnienie modlitwy za innych. Formujemy się dwa razy w miesiącu po Mszach Świętych niedzielnych, słuchając Słowa Bożego oraz adorując Jezusa. Posługujemy modlitwą wstawienniczą podczas rekolekcji i środowych spotkań naszej wspólnoty. Istnieje również możliwość skorzystania z takiej posługi zarówno osobiście, jak i online, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Osoby potrzebujące modlitwy prosimy o wcześniejszy kontakt z liderem naszej diakoni:

Wioleta Łosiniecka

email: wioleta.losiniecka@gmail.com

telefon: 696 603 423

Prześlij intencję