ul. Tyniecka 39

30-323 Kraków

Obserwuj nas

Kontakt Ziemia Boga

Kontakt

Adres

Adres Ziemia Boga

info@ziemiaboga.pl

Facebook Ziemia Boga
Youtube Ziemia Boga

Ziemia Boga

Ziemia Boga - wspólnota salezjańska

Rodzina Boga

Jesteśmy grupą, która składa się z rodzin z dziećmi, osób samotnych, małżeństw, a także osób żyjących w związkach niesakramentalnych. Z racji spotykania się na terenie Salezjańskim nasze hasło brzmi: Rodzina Bosco się trzyma. Opiekuje się nami i dba o nasz duchowy rozwój ks. Dariusz Porzucek z pomocą kl. Krystiana Lipińskiego, a często odwiedza nasz również ksiądz proboszcz Jacek Ryłko.

Spotykamy się raz w miesiącu, aby zgłębiać Słowo Boże, poznawać bliżej Kościół oraz Boży plan dla nas i naszych rodzin, a także porozmawiać i podzielić się swoimi doświadczeniami przy domowym cieście i kawie. Czerpiemy ze wspólnych doświadczeń, aby uczyć nasze dzieci życia z Bogiem w tych trudnych dla Kościoła czasach. Zapraszamy chętne rodziny do przyłączenia się do nas.

Nasze spotkania jak dotąd odbywały się raz w miesiącu w sobotę lub w niedzielę popołudniu, jednak teraz w  czasie pandemii spotkania nie są już regularne. W związku z obecną sytuacją trudno powiedzieć kiedy i jak będą odbywać się spotkania Rodziny Boga, dlatego chętnych zapraszamy do kontaktu na adres rendziolek@o2.pl, ewentualnie pod nr telefonu 505 756 095.

 

ZAPRASZAMY

Ziemia Boga - Rodzina Boga
19 września 2020
Czas pandemii to trudny okres do spotykania się na żywo,