Kalendarz

STYCZEŃ 2018

  • 3 I (środa) – 19:30 – msza św. z formacją
  • 7 I (niedziela) – 18:00 – wspólnotowa msza św., 19:00 – spotkanie wstawienników
  • 10 I (środa) – 19:30 – spotkanie formacyjne
  • 14 I (niedziela) – 18:00 – wspólnotowa msza św., łosiówkowe kolędowanie (agapa)
  • 17 I (środa) – 19:30 – spotkanie formacyjne – lectio divina
  • 21 I (niedziela) – 18:00 – wspólnotowa msza św.
  • 24 I (środa) – 19:30 – spotkanie formacyjne
  • 27 I (sobota) – 16:00 – spotkanie Rodziny Boga
  • 28 I (niedziela) – 18:00 – wspólnotowa msza św., 19:00 – spotkanie wstawienników
  • 31 I (środa) – uroczystość ks. Bosko

GRUDZIEŃ

  • 3 XII (niedziela) – 18:00 – wspólnotowa msza św., a po niej agapa na zakończenie „Sztuki”
  • 6 XII (środa) – 19:30 – spotkanie formacyjne – lectio divina
  • 9 XII (sobota) – dzień skupienia wstawienników
  • 10 XII (niedziela) – 16:00 – spotkanie Rodziny Boga, 18:00 – wspólnotowa msza św.
  • 13 XII (środa) – 19:30 – spotkanie formacyjne
  • 17 XII (niedziela) – 18:00 – wspólnotowa msza św., 19:00 – spotkanie wstawienników
  • 20 XII (środa) – 19:00 – msza św., a po niej wspólnotowe spotkanie opłatkowe – WESOŁYCH ŚWIĄT!
  • 27 XII (środa) – nie ma spotkania Wspólnoty

LISTOPAD

  • 1 XI (środa) – nie ma spotkania Wspólnoty
  • 4 XI (sobota) – 16:15 –wspólnotowa msza św., 19:00 – „Sztuka”
  • 5 XI (niedziela) – 16:30 –wspólnotowa msza św., 19:00 – „Sztuka”
  • 8 XI (środa) – 19:30 – msza św. z formacją
  • 11 XI (sobota) – 19:00 – „Sztuka”
  • 12 XI (niedziela) – wspólnotowa msza św., 19:00 – „Sztuka”
  • 15 XI (środa) – 19:30 – spotkanie formacyjne
  • 17 XI (piątek) – 20:00 – „Sztuka”
  • 18 XI (sobota) – 16:00 – spotkanie Rodziny Boga
  • 19 XI (niedziela) – wspólnotowa msza św., 19:00 – „Sztuka”
  • 22 XI (środa) – 19:30 – spotkanie formacyjne
  • 25 XI (sobota) – wspólnotowa msza św., a po niej zabawa andrzejkowa
  • 26 XI (niedziela) – 18:00 – wspólnotowa msza św., 19:15 – spotkanie wstawienników
  • 29 XI (środa) – 19:30 – adoracja i modlitwa wstawiennicza

PAŹDZIERNIK

  • 1 X (niedziela) – 15:30 – spotkanie odpowiedzialnych, 18:00 – wspólnotowa msza św., 19:00 – spotkanie wstawienników
  • 4 X (środa) – 19:30 – msza św. z uwielbieniem na rozpoczęcie roku formacyjnego
  • 8 X (niedziela) – 18:00 – wspólnotowa msza św.
  • 11 X (środa) – 19:30 – spotkanie – wprowadzenie w nowy rok formacyjny
  • 15 X (niedziela) – 16:00 – wspólnotowy dzień skupienia z agapą
  • 18 X (środa) – 19:30 – spotkanie formacyjne – lectio divina
  • 21 X (sobota) – 16:00 – spotkanie Rodziny Boga
  • 22 X (niedziela) – 18:00 – wspólnotowa msza św., 19:15 – spotkanie wstawienników
  • 25 X (środa) – 19:30 – spotkanie formacyjne
  • 29 X (niedziela) – 18:00 – wspólnotowa msza św.

WRZESIEŃ

  • 31 VIII – 3 IX (czwartek-niedziela) – rekolekcje letnie Ziemi Boga w Czarnej Górze
  • 6 IX (środa) – 19:30 – spotkanie dzieleniowe porekolekcyjne
  • 13 IX (środa) – 19:30 – spotkanie dzieleniowe
  • 20 IX (środa) – 19:30 – spotkanie dzieleniowe – wspomnienia z wakacji
  • 27 IX (środa) – 19:30 – spotkanie modlitewne na dobry początek roku formacyjnego

SIERPIEŃ

  • 2 VIII (środa) – 19:30 – spotkanie dzieleniowe
  • 9 VIII (środa) – 19:30 – spotkanie dzieleniowe
  • 16 VIII (środa) – 19:30 – spotkanie dzieleniowe
  • 23 VIII (środa) – 19:30 – spotkanie dzieleniowe
  • 30 VIII (środa) – 19:30 – spotkanie spotkanie modlitewne przed rekolekcjami

LIPIEC

  • 5 VII (środa) – 19:30 – spotkanie dzieleniowe
  • 12 VII (środa) – 19:30 – spotkanie dzieleniowe
  • 19 VII (środa) – 19:30 – spotkanie dzieleniowe
  • 26 VII (środa) – 19:30 – spotkanie dzieleniowe

CZERWIEC

  • 3 VI (sobota) – 19:30 – czuwanie przed zesłaniem Ducha Świętego (Dębniki)
  • 4 VI (niedziela) – zesłanie Ducha Świętego
  • 7 VI (środa) – 19:30 – msza św. z formacją
  • 10 VI (sobota) – 19:00 – premiera „Sztuki”, grill popremierowy
  • 11 VI (niedziela) – 19:00 – „Sztuka”
  • 14 VI (środa) – 19:30 – spotkanie formacyjne
  • 17 VI (sobota) – 19:00 – „Sztuka”
  • 18 VI (niedziela) – 19:00 – „Sztuka”
  • 21 VI (środa) – 19:30 – spotkanie formacyjne
  • 24 VI (sobota) – święcenia diakonatu, 19:00 – „Sztuka”
  • 25 VI (niedziela) – 19:00 – „Sztuka”
  • 28 VI (środa) – 19:30 – wybory lidera, ankieta na koniec roku form.

MAJ

  • 3 V (środa) – nie ma spotkania Wspólnoty
  • 7 V (niedziela) – 18:00 – wspólnotowa msza św.
  • 10 V (środa) – 19:30 – msza św. z formacją
  • 14 V (niedziela) – 18:00 – wspólnotowa msza św., a po niej spotkanie wstawienników
  • 17 V (środa) – 19:30 – spotkanie formacyjne
  • 21 V (niedziela) – 12:00 – msza św. i festyn parafialny (agapa)
  • 24 V (środa) – 18:00 – uroczystość Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych
  • 28 V (niedziela) – 18:00 – wspólnotowa msza św.
  • 31 V (środa) – 19:30 – spotkanie formacyjne

KWIECIEŃ

  • 2 IV (niedziela) – 18:00 – wspólnotowa msza św.
  • 5 IV (środa) – 19:30 – msza św. z formacją
  • 8 IV (sobota) – dzień skupienia odpowiedzialnych
  • 9 IV (niedziela) – 18:00 – wspólnotowa msza św., a po niej spotkanie wstawienników
  • 12 IV (środa) – nie ma spotkania Wspólnoty; WESOŁYCH ŚWIĄT :)
  • 19 IV (środa) – 19:30 – spotkanie formacyjne
  • 23 IV (niedziela) – 16:00 – dzień skupienia i agapa dnia mężczyzn
  • 26 IV (środa) – 19:30 – spotkanie formacyjne
  • 30 IV (niedziela) – 18:00 – wspólnotowa msza św.

MARZEC

  • 1 III (środa popielcowa) – 19:30 – msza św.
  • 4 III (sobota) – 15:00 – premiera Misterium Męki Pańskiej
  • 5 III (niedziela) – 16:00 – spotkanie odpowiedzialnych, 18:00 – wspólnotowa msza św., 19:00 – spotkanie wstawienników
  • 8 III (środa) – 19:30 – spotkanie formacyjne
  • 12 III (niedziela) – 18:00 – wspólnotowa msza św.
  • 15 III (środa) – 19:30 – spotkanie formacyjne
  • 19 III (niedziela) – 16:00 – dzień skupienia i agapa dnia kobiet
  • 22 III (środa) – 19:30 – spotkanie formacyjne
  • 26 III (niedziela) – 18:00 – wspólnotowa msza św.
  • 29 III (środa) – 19:30 – spotkanie formacyjne

LUTY

  • 1 II (środa) – 19:30 – msza św. z uwielbieniem
  • 5 II (niedziela) – 18:00 – wspólnotowa msza św., a po niej spotkanie wstawienników
  • 8 II (środa) – 19:30 – spotkanie formacyjne
  • 9-12 II (czwartek – niedziela) – rekolekcje zimowe Ziemi Boga w Kleczy Dolnej
  • 15 II (środa) – 19:30 – spotkanie dzieleniowe
  • 19 II (niedziela) – 18:00 – wspólnotowa msza św., a po niej spotkanie wstawienników
  • 22 II (środa) – 19:30 – spotkanie formacyjne
  • 25 II (sobota) – wspólnotowa msza św., a po niej bal karnawałowy
  • 26 II (niedziela) – 18:00 – wspólnotowa msza św., a po niej pierwsze czytanie sztuki

STYCZEŃ 2017

  • 4 I (środa) – 19:30 – msza św. z uwielbieniem
  • 8 I (niedziela) – 16:00 – spotkanie odpowiedzialnych, 18:00 – wspólnotowa msza św., 19:00 – spotkanie wstawienników
  • 11 I (środa) – 19:30 – spotkanie formacyjne
  • 14 I (sobota) – 15:00 – wspólnotowa msza św., a po niej kolędowanie (agapa)
  • 15 I (niedziela) – 18:00 – wspólnotowa msza św.
  • 18 I (środa) – 19:30 – spotkanie formacyjne
  • 21 I (sobota) – dzień skupienia wstawienników
  • 22 I (niedziela) – 18:00 – wspólnotowa msza św.
  • 25 I (środa) – 19:30 – spotkanie formacyjne
  • 29 I (niedziela) – 18:00 – wspólnotowa msza św.
  • 30 I (poniedziałek) – 19:00 – improwizacje teatralne
  • 31 I (wtorek) – uroczystość ks. Bosko

GRUDZIEŃ

  • 4 XII (niedziela) – 18:00 – wspólnotowa msza św., 19:00 – spotkanie wstawienników
  • 7 XII (środa) – 19:30 – spotkanie modlitewne, modlitwa wstawiennicza
  • 11 XII (niedziela) – 18:00 – wspólnotowa msza św., a po niej agapa
  • 14 XII (środa) – 19:30 – spotkanie formacyjne
  • 18 XII (niedziela) – 18:00 – wspólnotowa msza św., 19:00 – spotkanie wstawienników
  • 21 XII (środa) – 19:30 – wspólnotowe spotkanie opłatkowe – WESOŁYCH ŚWIĄT!
  • 28 XII (środa) – nie ma spotkania Wspólnoty

LISTOPAD

  • 2 XI (środa) – nie ma spotkania Wspólnoty
  • 5 XI (sobota) – 16:30 – wspólnotowa msza św., 19:00 – „WNM”
  • 6 XI (niedziela) – 16:30 – wspólnotowa msza św., 19:00 – „WNM”
  • 9 XI (środa) – 19:30 – msza św. z uwielbieniem
  • 10 XI (czwartek) – 19:30 – „WNM”
  • 13 XI (niedziela) – 16:00 – spotkanie odpowiedzialnych, 18:00 – wspólnotowa msza św., 19:00 – spotkanie wstawienników
  • 16 XI (środa) – 19:30 – spotkanie formacyjne
  • 19 XI (sobota) – 19:00 – „WNM”
  • 20 XI (niedziela) – 15:30 – „WNM”, 18:00 – wspólnotowa msza św.
  • 23 XI (środa) – 19:30 – spotkanie formacyjne
  • 26 XI (sobota) – 16:30 – wspólnotowa msza św., a po niej zabawa andrzejkowa
  • 27 XI (niedziela) – 18:00 – wspólnotowa msza św., a po niej zakończenie „WNM”
  • 30 XI (środa) – 19:30 – spotkanie formacyjne

PAŹDZIERNIK

  • 2 X (niedziela) – 18:00 – wspólnotowa msza św., 19:00 – spotkanie wstawienników
  • 5 X (środa) – 19:30 – msza św. z uwielbieniem na rozpoczęcie roku formacyjnego
  • 9 X (niedziela) – 18:00 – wspólnotowa msza św.
  • 12 X (środa) – 19:30 – spotkanie formacyjne
  • 16 X (niedziela) – 18:00 – wspólnotowa msza św., 19:00 – spotkanie wstawienników
  • 19 X (środa) – 19:30 – spotkanie formacyjne
  • 23 X (niedziela) – 18:00 – wspólnotowa msza św.
  • 26 X (środa) – 19:30 – spotkanie formacyjne
  • 30 X (niedziela) – 18:00 – wspólnotowa msza św.

WRZESIEŃ

  • 1-4 IX (czwartek-niedziela) – rekolekcje letnie Ziemi Boga w Czarnej Górze
  • 7 IX (środa) – 19:30 – spotkanie dzieleniowe
  • 14 IX (środa) – 19:30 – spotkanie dzieleniowe
  • 21 IX (środa) – 19:30 – spotkanie dzieleniowo-agapowe pt. „Wspomnienia z wakacji”
  • 28 IX (środa) – 19:30 – spotkanie modlitewne

SIERPIEŃ

  • 3 VIII (środa) – 19:30 – spotkanie dzieleniowe
  • 10 VIII (środa) – 19:30 – spotkanie dzieleniowe
  • 17 VIII (środa) – 19:30 – spotkanie dzieleniowe
  • 24 VIII (środa) – 19:30 – spotkanie dzieleniowe
  • 31 VIII (środa) – 19:30 – spotkanie dzieleniowe

LIPIEC

  • 6 VII (środa) – 19:30 – spotkanie uwielbieniowe
  • 13 VII (środa) – 19:30 – spotkanie dzieleniowe
  • 18-24 VII – Mercy Festival
  • 25-31 VII – Światowe Dni Młodzieży
  • 27 VII (środa) – Święto Salezjańskiego Ruchu Młodzieżowego

CZERWIEC

  • 1 VI (środa) – 18:00 – msza św. celebrowana przez neoprezbiterów, 19:30 – spotkanie formacyjne
  • 4 VI (sobota) – 19:00 – premiera „WNM”, a po niej grill popremierowy
  • 5 VI (niedziela) – 19:00 – „WNM”
  • 8 VI (środa) – 19:30 – spotkanie formacyjne
  • 11 VI (sobota) – 19:00 – „WNM”
  • 12 VI (niedziela) – 19:00 – „WNM”
  • 15 VI (środa) – 19:30 – spotkanie formacyjne
  • 18 VI (sobota) – 16:30 – rekolekcje „Dla nas i całego świata” w Łagiewnikach, 19:00 – „WNM”
  • 19 VI (niedziela) – 19:00 – „WNM”
  • 22 VI (środa) – 19:30 – wybory nowego lidera ZB
  • 25 VI (sobota) – 19:00 – „WNM”
  • 26 VI (niedziela) – 19:00 – „WNM”
  • 29 VI (środa) – 19:30 – spotkanie podsumowujące, agapa na zakończenie roku formacyjnego

MAJ

  • 4 V (środa) – 19:30 – środa uwielbieniowa z modlitwą wstawienniczą
  • 6-8 V ( piątek – niedziela) – Savionalia na Łosiówce
  • 7 V (sobota) – dzień skupienia dla wstawienników
  • 8 V (niedziela) – 18:00 – wspólnotowa msza św., a po niej agapa
  • 11 V (środa) – 19:30 – wspólnotowa msza św.
  • 14 V (sobota) – czuwanie przed zesłaniem Ducha Świętego
  • 18 V (środa) – 19:30 – spotkanie formacyjne
  • 21 V (sobota) – święcenia kapłańskie w Lądzie, 16:30 – rekolekcje „Dla nas i całego świata” w Łagiewnikach
  • 22 V (niedziela) – 18:00 – wspólnotowa msza św.
  • 25 V (środa) – 19:30 – spotkanie uwielbieniowe – koncert „Jak Chleb – Moc Modlitwy”
  • 29 V (niedziela) – 18:00 – wspólnotowa msza św.

KWIECIEŃ

  • 2 IV (sobota) – 16:30 – rekolekcje „Dla nas i całego świata” w Łagiewnikach
  • 3 IV (niedziela) – 18:00 wspólnotowa msza św.
  • 6 IV (środa) – 19:30 środa uwielbieniowa
  • 10 IV (niedziela) – 18:00 wspólnotowa msza św., 19:00 – spotkanie wstawienników
  • 13 IV (środa) – 19:30 spotkanie formacyjne
  • 17 IV (niedziela) – 18:00 wspólnotowa msza św., a po niej agapa dnia mężczyzn
  • 20 IV (środa) – 19:30 spotkanie formacyjne
  • 24 IV (niedziela) – 18:00 wspólnotowa msza św., 19:00 – spotkanie wstawienników
  • 27 IV (środa) – 19:30 spotkanie formacyjne
  • 29 IV – 3 V – majówka

MARZEC

  • 2 III (środa) – 19:30 – środa uwielbieniowa
  • 4 III (piątek) – DKF
  • 5 III (sobota) – 9:30 – 4xP
  • 6 III (niedziela) – 18:00 – wspólnotowa msza św.
  • 9 III (środa) – 19:30 – spotkanie formacyjne
  • 12 III (sobota) – 19:00 – spotkanie wstawienników
  • 13 III (niedziela) – 18:00 – wspólnotowa msza św., a po niej agapa dnia kobiet; kwesta dla akcji Bilet dla Brata (ŚDM)
  • 16 III (środa) – 19:30 – spotkanie formacyjne
  • 18 III (piątek) – Ekstremalna Droga Krzyżowa
  • 19 III (sobota) – 16:30 – rekolekcje „Dla nas i całego świata” w Łagiewnikach – animacja: ZB
  • 20 III (niedziela) – 18:00 – wspólnotowa msza św., 19:00 – spotkanie wstawienników
  • 23 III (środa) – nie ma spotkania Wspólnoty; WESOŁYCH ŚWIĄT
  • 30 III (środa) – 19:30 – spotkanie formacyjne

LUTY

  • 3 II (środa) – 19:30 – spotkanie formacyjne
  • 6 II (sobota) – 20:00 – wspólnotowa msza św., a po niej bal karnawałowy
  • 7 II (niedziela) – 18:00 – wspólnotowa msza św., 19:00 – spotkanie wstawienników
  • 10 II (środa popielcowa) – 19:30 – adoracja w ciszy i msza św.
  • 12 II (piątek) – DKF
  • 13 II (sobota) – 15:00 – premiera Misterium Męki Pańskiej
  • 14 II (niedziela) – 18:00 – wspólnotowa msza św.
  • 17 II (środa) – 19:30 – spotkanie formacyjne, pożegnanie diakonów
  • 18-21 II (czwartek-niedziela) – rekolekcje zimowe Ziemi Boga w Tenczynie
  • 20 II (sobota) – 16:30 – rekolekcje „Dla nas i całego świata” w Łagiewnikach
  • 24 II (środa) – 19:30 – spotkanie dzieleniowe porekolekcyjne
  • 26 II (piątek) – 20:00-22:00 – Szpital Domowy, kościół św. Wojciecha
  • 28 II (niedziela) – 18:00 – wspólnotowa msza św., 19:00 – spotkanie wstawienników

STYCZEŃ 2016

  • 6 I (środa – Trzech Króli) – 19:30 – wspólnotowa msza św. z uwielbieniem
  • 9 I (sobota) – 15:00  – wspólnotowa msza św., a po niej kolędowanie z parafią
  • 10 I (niedziela) – 18:00 – wspólnotowa msza św., 19:00 – spotkanie wstawienników
  • 13 I (środa) – 19:30 – spotkanie formacyjne
  • 15 I (piątek) – DKF
  • 16 I (sobota) – dzień skupienia wstawienników, 16:30 – rekolekcje „Dla nas i całego świata” w Łagiewnikach
  • 17 I (niedziela) – 18:00 – wspólnotowa msza św., zwiedzanie seminarium po każdej mszy św.
  • 19 I (wtorek) – 20:00-22:00 – Szpital Domowy, kościół św. Wojciecha
  • 20 I (środa) – 19:30 – spotkanie formacyjne
  • 24 I (niedziela) – 18:00 – wspólnotowa msza św.
  • 27 I (środa) – 19:30 – spotkanie formacyjne o ks. Bosko (klerycy)
  • 29 I (piątek) – DKF
  • 30 I (sobota) – Międzywspólnotowa Impreza Karnawałowa (WIO)
  • 31 I (niedziela – wspomnienie św. Jana Bosko) – 16:00 – spotkanie dzieleniowe po „Jasnym Świetle”, 18:00 – wspólnotowa msza św., a po niej improwizacje teatralne

GRUDZIEŃ

  • 2 XII (środa) – 19:30 – środa uwielbieniowa z modlitwą wstawienniczą
  • 6 XII (niedziela) – 15:30 – spotkanie odpowiedzialnych, 18:00 – wspólnotowa msza św., 19:00 – spotkanie wstawienników
  • 9 XII (środa) – 19:30 – spotkanie formacyjne
  • 11 XII (piątek) – DKF
  • 12 XII (sobota) – 16:30 – rekolekcje „Dla nas i całego świata” w Łagiewnikach
  • 13 XII (niedziela) – 18:00 – wspólnotowa msza św., 19:00 – spotkanie wstawienników
  • 16 XII (środa) – 19:30 – spotkanie formacyjne
  • 19 XII (sobota) – DKF
  • 20 XII (niedziela) – 18:00 – wspólnotowa msza św., a po niej wspólnotowe spotkanie opłatkowe – WESOŁYCH ŚWIĄT!

LISTOPAD 2015

  • 4 XI (środa) – 19: 30 – środa uwielbieniowa
  • 8 XI (niedziela) – 18:00 – wspólnotowa msza św., 19:00 – spotkanie wstawienników
  • 11 XI (środa) – wyjazd w góry lub (w razie niepogody) wyjście do kina; nie ma spotkania o 19:30
  • 13 XI (piątek) – DKF
  • 14 i 15 XI (sobota i niedziela) – 19:00 – sztuka „Jasne Światło”
  • 18 XI (środa) – 19:30 – spotkanie formacyjne
  • 19 XI (czwartek) – 20:00-22:00 – Szpital Domowy, kościół św. Wojciecha
  • 21 i 22 XI (sobota i niedziela) – 19:00 – sztuka „Jasne Światło”
  • 25 XI (środa) – 19:30 – spotkanie formacyjne
  • 27 XI (piątek) – DKF
  • 28 XI (sobota) – 18:00 – wspólnotowa msza św., a po niej zabawa andrzejkowa połączona z zakończeniem „Jasnego Światła”
  • 29 XI (niedziela) – 18:00 – wspólnotowa msza św., 19:00 – spotkanie wstawienników

PAŹDZIERNIK 2015

  • 7 X (środa) – 19:30 – msza św. na rozpoczęcie roku formacyjnego
  • 10 X (sobota) – XI Piesza Pielgrzymka „Śladami Karola Wojtyły robotnika”
  • 11 X (niedziela) – 18:00 – wspólnotowa msza św., 19:00 – spotkanie wstawienników (sala nr 6)
  • 14 X (środa) – 19:30 – spotkanie pt. „Kto jest kim w Ziemi Boga?”
  • 18 X (niedziela) – 18:00 – wspólnotowa msza św., a po niej agapa na rozpoczęcie nowego roku formacyjnego
  • 21 X (środa) – 19:30 – spotkanie formacyjne
  • 24 i 25 X (sobota i niedziela) – 19:00 – sztuka „Jasne Światło”
  • 28 X (środa) – 19:30 – spotkanie formacyjne
  • 29 X (czwartek) – 19:00 – sztuka „Jasne Światło”

ZiemiaBoga.pl korzysta z cookies i innych technologii w celach statystycznych. Więcej informacji

ZiemiaBoga.pl używa plików cookies - korzystanie z witryny jest równoznaczne ze zgodą na ich zapis i/lub przetwrzanie. Gromadzone anonimowe dane są analizowane przy pomocy Google Analytics. Nie są udostępniane dane umożliwiające identyfikację osoby.

Zamknij