Press "Enter" to skip to content

Spotkanie z Alanem Amesem

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Alanem Amesem, które odbędzie się w niedzielę, 26 maja br., w kościele św. Stanisława Kostki na Dębnikach (ul. Konfederacka 6). Rozpocznie się ono Mszą Świętą o godzinie 18:00. Po Eucharystii Alan Ames wygłosi konferencję oraz podzieli się świadectwem swojego życia i nawrócenia. Następnie będzie się uwielbienie, w trakcie którego Alan będzie modlił się wstawienniczo za uczestników spotkania.

Wstęp wolny.

Kim jest Alan Ames?

Alan Ames to charyzmatyczny katolicki mówca i autor bestselleru “Oczami Jezusa”. Przed swoim nawróceniem był gangsterem i przestępcą. Urodził się na przedmieściach Londynu. Jak twierdzi – niemal nie istnieje taki grzech, którego nie popełnił. Po przeprowadzce do Australii, w trakcie podróży służbowej przeżył jednej nocy głębokie nawrócenie: stanął twarzą w twarz z osobowym złem. Wybawił go ode złego Jezus Chrystus. Ames doświadcza także prywatnych objawień. Jest pod opieką kapłana. Ma stałego spowiednika i kierownika duchowego. Jego misją jest głoszenie wszystkim ludziom, że Bóg kocha każdego z nas i chce tak niewiele − byśmy Jego też kochali. Alan podzielił się swoją historią m.in. podczas Światowych Dni Młodzieży w Toronto w 2002 r.

O swoim dramatycznym życiu, momencie nawrócenia i relacji z Bogiem opowie w trakcie spotkania w Krakowie.

Więcej informacji w wydarzeniu na FB.

ZiemiaBoga.pl korzysta z cookies i innych technologii w celach statystycznych.
Więcej informacji

ZiemiaBoga.pl używa plików cookies - korzystanie z witryny jest równoznaczne ze zgodą na ich zapis i/lub przetwarzanie. Gromadzone anonimowe dane są analizowane przy pomocy Google Analytics. Nie są udostępniane dane umożliwiające identyfikację osoby.

Zamknij