Press "Enter" to skip to content

Kolędowanie – podziękowania

Kochani!
W pierwszej kolejności Panu Bogu, a zaraz potem Wam, którzy zaangażowaliście się w przygotowanie Łosiówkowego Kolędowania 2018 oraz wzięliście w nim udział chcemy z serca podziękować za wszystko czym nas wsparliście przy organizacji tego dzieła.

Dziękujemy zespołowi wokalno-muzycznemu w składzie:

 • Agnieszka K. – śpiew
 • Bogdan M. – gitara akustyczna / śpiew
 • Emilka K. – śpiew
 • Jessica D. – skrzypce / śpiew
 • Jovita M. – śpiew
 • Justyna G. – śpiew
 • Karolina M. – gitara akustyczna / śpiew
 • dk. Łukasz SDB – perkusja / gitara elektryczna / śpiew
 • Mela R. – wiolonczela
 • Ola Ch. – skrzypce
 • kl. Patryk SDB – pianino / bas / śpiew
 • Przemek M. – gitara elektryczna
 • Staszek Sz. – śpiew

Każdemu z Was dziękujemy za służenie swoim talentem, za poświęcony czas oraz zaangażowanie w trakcie prób a całemu zespołowi za muzyczne prowadzenie Kolędowania.
Dziękujemy Agnieszce K. za współpracę, przygotowanie materiałów i opiekę medialną nad wydarzeniem, za organizowanie konkursów i występów oraz poprowadzenie całości Kolędowania.
Dziękujemy Reni R. za skoordynowanie Kolędowania i Jasełek, za współpracę organizacyjną oraz obdarowywanie dzieci nagrodami.
Dziękujemy klerykowi Damianowi SDB za koncepcję, przygotowanie i wyreżyserowanie Jasełek oraz aktywne czuwanie nad ich przebiegiem, a także słowo wstępne i modlitwę na rozpoczęcie Kolędowania.
Dziękujemy wszystkim dzieciom biorącym udział w Jasełkach za przygotowanie i zagranie swoich ról oraz wspólny śpiew i taniec a ich rodzinom za wsparcie i zaangażowanie w tworzeniu tego dzieła.
Dziękujemy rodzinom z Rodziny Boga, szczególnie rodzinie H. i obu rodzinom J. za pomoc w przygotowaniu sali teatralnej do Kolędowania.
Dziękujemy Ani B., Ani J., Basi J., Czesławie i Agnieszce B., Ewie A., Gosi G., Paulinie H., Pauli Sz. i Reni R. za pyszne domowe ciasta, którymi mogliśmy poczęstować uczestników Kolędowania.
Dziękujemy Dominice P. i Nikoli R., które wspierała Ela C., za czuwanie, aby nikomu w czasie Kolędowania nie zabrakło jedzenia ani picia.
Dziękujemy Jagodzie D. i Kubie G. za wsparcie na poziomie liderskim oraz we wszelkich innych dziedzinach, w tym w kawiarence i przy sprzątaniu.
Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w doprowadzenie sali teatralnej do stanu pierwotnego, szczególnie Krzysiowi i Gosi M. oraz Maćkowi D.
Dziękujemy Michałowi M. za przygotowanie plakatu, za usługi transportowe, również te nietypowe, oraz za obsługę fotograficzną Kolędowania i za uporządkowanie tego, co pozostawiliśmy.
Dziękujemy Łukaszowi W. – za wypożyczenie pianina oraz mikrofonów bezprzewodowych.
Dziękujemy naszym gospodarzom – ks. Robertowi SDB oraz Seminarium za udostępnienie sali teatralnej oraz sprzętu muzycznego i nagłośnienia a ks. Robertowi dodatkowo za nagrody dla dzieci, przewodniczenie jury konkursowemu oraz opiekę duszpasterską i błogosławieństwo uczestników na
zakończenie Kolędowania.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym, których nie wymieniliśmy powyżej z naszej niewiedzy lub przeoczenia oraz wszystkim członkom i sympatykom naszych wspólnot Ziemi Boga i Rodziny Boga oraz Salezjanom – klerykom, diakonom i księżom – za udział oraz wszelką pomoc w przygotowaniach i w trakcie Kolędowania.
Dziękujemy wszystkim Wam, którzy pojawiliście się choć na chwilę przed, po lub w trakcie Kolędowania, wspierając to dzieło choćby w najmniejszy sposób czynem, modlitwą lub tylko swoją obecnością.

A teraz nasze szczególne podziękowania:
Z całego serca dziękujemy Karolinie M. za pełne ufności zaangażowanie w przygotowanie warstwy muzycznej Kolędowania, za służenie swoim talentem, za czas poświęcony na stworzenie zespołu, przygotowanie repertuaru, dobór aranżacji, organizowanie i prowadzenie prób oraz za profesjonalne poprowadzenie zespołu w czasie Kolędowania.
Z całego serca dziękujemy Piotrowi R. za opiekę techniczną nad Kolędowaniem od pierwszego zapytania o rider techniczny, aż do posprzątania całości, w tym za zorganizowanie i obsługę nagłośnienia, udostępnienie sprzętu i rozwiązywanie wszelkich problemów oraz czuwanie na bieżąco nad brzmieniem Kolędowania.

I na koniec najważniejsze:
Z całego serca dziękujemy Panu Bogu za to, że pobłogosławił nasze działania, że dał nam osoby przy pomocy których mogliśmy to kolejne już Kolędowanie, mimo różnego rodzaju przeciwności, zorganizować. Dziękujemy za to, że miał w opiece nas i wszystkich zaangażowanych i za to, że przyprowadził na Kolędowanie każdą obecną na nim osobę. Nie mamy wątpliwości, że Łosiówkowe Kolędowanie 2018 to Jego dzieło.

Z modlitwą dziękczynną
Dorotka i Mietek

ZiemiaBoga.pl korzysta z cookies i innych technologii w celach statystycznych.<br /> Więcej informacji

ZiemiaBoga.pl używa plików cookies - korzystanie z witryny jest równoznaczne ze zgodą na ich zapis i/lub przetwarzanie. Gromadzone anonimowe dane są analizowane przy pomocy Google Analytics. Nie są udostępniane dane umożliwiające identyfikację osoby.

Zamknij