Ziemiański Bal Karnawałowy – ZMIANA

Uwaga – zmiana! Wprowadzamy zapisy na bal – prosimy o wypełnienie formularza.

Kurs tańca

Zapraszamy Cię serdecznie na krótki przedbalowy kurs tańca, który odbędzie w piątek, 5 lutego, w godz. 18:00-20:00 przy ul. Tynieckiej 39 w Krakowie (sala nr 6).

Czego można się spodziewać na kursie tańca? Przede wszystkim postaramy się pokazać kilka figur tanecznych, które przydadzą się w szczególności Panom przy prowadzeniu w tańcu. Natomiast Panie nauczą się nowych przejść, by nie być zaskoczonymi w sobotni wieczór, gdy Panowie zaczną machać dziwnie rękami :) Dodatkowo jest to świetna okazja do poznania innych uczestników imprezy :)

Jak się ubrać? Przede wszystkim wygodnie – nie będzie to trening siłowy, ani w stylu Ewy Chodakowskiej, ale załóżcie coś ciepłego, gdyż w sali – zanim się rozgrzejemy – może być trochę zimo.

Jak to będzie wyglądało? Tańczymy w okręgu z partnerami. W przypadku dysproporcji liczbowych Pań i Panów na kursie na pewno żadna osoba nie będzie tańczyła sama dłużej niż 30-40 sekund, gdyż co chwilę będziemy robić zmiany.

Dla osób, które ostatnio już brały udział w takim kursie będzie to okazja, żeby dodatkowo poćwiczyć i dopracować swoje umiejętności taneczne :)

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page